Додатковий матеріал «Жереб кинуто»

Опис документу:
Інколи цікавим є не самий зміст географічної на¬зви, а обставини, за яких вона виникла. Наприклад, назва одного з рибальських селищ на камчатсько¬му березі Охотського моря. У вересні 1937 р. група рибалок прибула на Камчатку з європейської час¬тини країни, щоб назавжди залишитися в цих ро¬мантичних краях.Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Жереб кинуто»

Інколи цікавим є не самий зміст географічної на¬зви, а обставини, за яких вона виникла. Наприклад, назва одного з рибальських селищ на камчатсько¬му березі Охотського моря. У вересні 1937 р. група рибалок прибула на Камчатку з європейської час¬тини країни, щоб назавжди залишитися в цих ро¬мантичних краях.

Коли на облюбованій ними ділянці охотського узбережжя з’явилося кілька добротних будинків і постало питання, як назвати нове селище, виник¬ли труднощі: жодна з назв не дістала загального схвалення. Тоді хтось жартома запропонував вий¬ти на берег місцевої річки, закинути сітку і назву першої виловленої риби присвоїти новому селищу.

Сказано — зроблено. З першого ж разу в сітку потрапив багатий улов, що головним чином скла¬дався з місцевої риби кунжі. Ото ж і було вирішено назвати селище Кунжик. Цього разу назва всім спо¬добалася — коротка і до того ж рибальська. «Вило¬вили» її з сітки.

Як знати, можливо і назва одного з Курильсь- ких островів Уруп виникла також подібним спосо¬бом: адже означає вона — «лосось».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн