Додатковий матеріал «Риби в «шубах» та в «нічній білизні»»

Опис документу:
Риба і хутряний покрив — це якось не пов’я¬зується в нашій уяві. І хоча рибалки північних країн здавна запевняли, що така риба справді водиться біля східних берегів острова Гренландії, володар¬ка шуби була невловимою. Та якось одному з мо¬ряків пощастило піймати незвичайну рибу, вкри¬ту густим хутром.Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Риби в «шубах» та в «нічній білизні»

Риба і хутряний покрив — це якось не пов’я¬зується в нашій уяві. І хоча рибалки північних країн здавна запевняли, що така риба справді водиться біля східних берегів острова Гренландії, володар¬ка шуби була невловимою. Та якось одному з мо¬ряків пощастило піймати незвичайну рибу, вкри¬ту густим хутром. Згодом у різних місцях полярних морів виловили ще кілька подібних екземплярів. Незабаром виявилось, що риби з хутряним покри¬вом є й у холодних озерах.

Рибу в «шубі» піймали також у високогірному озері, розташованому в Скелястих горах (США). Цікаво, що коли її витягли з води, хутряна шкура лоп¬нула і зійшла. Очевидно, внаслідок зміни температу¬ри. В Атлантичному океані на північ від Азорських островів, розташованих поблизу Африки, датська експедиція виловила чудернацьку рибу. Завдовжки вона 40 мм. Та сенсацію серед учених викликав її зовнішній вигляд. Замість звичайної луски на мірапіні езау (так назвали цю рибу) густий волосяний покрив темнокоричневого кольору. Передні плавники та хвіст нагадують якісь химерні крила. А от в Індійському океані водяться інші незвичайні риби. Перед сном вони завжди випускають з рота особливу прозору й клейку рідину, в яку закутуються, ніби одягаючись у нічну білизну. Потім ховаються в темні місця і сплять. А вранці вони скидають нічне вбрання.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
790 грн