Додатковий матеріал «Птах з легенди»

Опис документу:
Синій птах. Про нього розповідають казки і ле¬генди. Та виявляється — він справді є, до того ж не дуже далеко від нас: у горах Кавказу й Середньої Азії. Мало кому пощастило побачити цього таєм¬ничого красеня, бо живе він на висоті близько 3000 м у важкодоступній скелястій місцевості.Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Птах з легенди

Синій птах. Про нього розповідають казки і ле¬генди. Та виявляється — він справді є, до того ж не дуже далеко від нас: у горах Кавказу й Середньої Азії. Мало кому пощастило побачити цього таєм¬ничого красеня, бо живе він на висоті близько 3000 м у важкодоступній скелястій місцевості.

Синій птах — надзвичайно красиве створіння. У затінку пір’я в нього бархатисто-чорне, а на сонці переливається то небесно-синім, то інтенсивно буз¬ковим кольорами. Цтах цей досить великий, завдов¬жки півметра. Хвіст у нього довгий, загнутий до¬низу. Голову прикрашає низький червоний гребінь.

Учені називають цього птаха дуже прозаїчно — кавказький тетерук. Співає синій птах навесні. Спів його нагадує ніжні звуки чарівної флейти. Гніздо він будує добротне, з коренів рослин та моху у виг¬ляді великої чаші. Місцеві жителі вважають, що того, хто бачив птаха і чув його спів, чекає щастя. Зрозуміло, що полювати на кавказького тетерука заборонено.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності практичного психолога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн