Додатковий матеріал «Незвичайні рослини настрою, смаку і апетиту»

Опис документу:
Важко повірити, що квітка може спричинити в людини сміх. Але це так. На Аравійському півост¬рові (Азія) є рослина, яка називається «квіткою сміху». Плоди її — чорні зернята розміром з горо¬шину— здатні піднімати настрій людини настільки, що вона сміється протягом 30-50 хвилин, після чого засинає. Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Незвичайні рослини настрою, смаку і апетиту

Важко повірити, що квітка може спричинити в людини сміх. Але це так. На Аравійському півост¬рові (Азія) є рослина, яка називається «квіткою сміху». Плоди її — чорні зернята розміром з горо¬шину— здатні піднімати настрій людини настільки, що вона сміється протягом 30-50 хвилин, після чого засинає. Місцеве населення використовує зерна сміху для втамування зубного болю. У тропічних хащах африканської країни Нігерії є червоні яго¬ди, які у півтори тисячі раз солодші від цукру і в чотириста раз — від сахарину. Це найсолодші яго¬ди у світі. Учені вважають, що вирощування цих чудо-ягід може зробити переворот у цукровій про¬мисловості світу.

А в лісах тропічної Африки з чагарника сінсе- палум дульціфікум збирають ягоди, сік яких містить невідому речовину, що має дивовижну вла¬стивість змінювати смак. Якщо кілька цих дрібних ягід пожувати перед їдою, з вашим смаком відразу почнуть коїтися якісь чудеса: кислий лимон буде солодшим від апельсина, а цукор — гірким. А ось ще одна незвичайна рослина, листя якої переби¬ває апетит. Це калір-канда. Вона росте в Індії. Лю¬дина, якою б голодною не була, з’ївши один-два листочки цієї рослини, почуває себе ситою протя¬гом тижня. Учені встановили, що сік рослини не міс¬тить жодних поживних речовин, а лише створює ілюзію ситості. Лікарі вважають, що листя або таб¬летки чи настойки з листя калір-канди слід реко-мендувати людям, які бажають позбутися зайвої ваги.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Ефективні комунікації (soft skills) учителя з батьками»
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн