Додатковий матеріал «Назви рекламують»

Опис документу:
На відміну від вищезгаданих, є на географічній карті назви, що, як туристські проспекти, рекла¬мують певні якості своїх країн, островів, озер, річок, міст чи інших географічних об’єктів. Так, назва роз¬ташованої у Центральній Америці невеликої дер¬жави Коста-Ріки у перекладі з іспанської мови на українську означає — «багатий берег». Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Назви рекламують

На відміну від вищезгаданих, є на географічній карті назви, що, як туристські проспекти, рекла¬мують певні якості своїх країн, островів, озер, річок, міст чи інших географічних об’єктів. Так, назва роз¬ташованої у Центральній Америці невеликої дер¬жави Коста-Ріки у перекладі з іспанської мови на українську означає — «багатий берег». Саме так назвав цю місцевість ще у 1502 р. Христофор Колумб, вражений великою кількістю золотих при¬крас у її мешканців.

Назва групи невеликих вулканічних Ліпарсь- ких островів, розташованих у Тірренському морі поблизу Апеннінськото півострова, в перекладі з італійської означає — «родючі» острови.

На схід від острова Куби знаходиться острів Пу¬ерто-Ріко. Його назва означає — «багатий порт». Островом «квітів» є острів Флорес в Індонезії, а один з найбільших островів цієї країни Суматра — «розкішним» островом. Розташований поблизу східних берегів Африки в Індійському океані острів

Сокотра в перекладі з санскритської означає — острів «удачі», можливо тому, що тут дмуть сильні пасатні вітри. У період вітрильного флоту досягти острова було справою нелегкою. А от назва озера Ханка, що знаходиться на кордоні Росії і Китаю, у перекладі з китайської означає — озеро «про¬цвітання і благоденства».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн