Додатковий матеріал «Нас ошукали»

Опис документу:
На початку XVIII ст. там, де нині розташоване одне з найбільших міст світу Нью-Йорк, стояло лише кілька вігвамів індіанського племені ірокезів. У 1626 р, голландський губернатор Петер Минуїт уклав з ними комерційну угоду. За кілька пляшок вина і жменю скляних дрібничок вартістю 24 дола¬ри, він виміняв у довірливих індіанців великий острів. Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Нас ошукали»

На початку XVIII ст. там, де нині розташоване одне з найбільших міст світу Нью-Йорк, стояло лише кілька вігвамів індіанського племені ірокезів. У 1626 р, голландський губернатор Петер Минуїт уклав з ними комерційну угоду. За кілька пляшок вина і жменю скляних дрібничок вартістю 24 дола¬ри, він виміняв у довірливих індіанців великий острів. Згодом, коли там виникло місто, що стало базою для захоплення нових земель, індіанці назва¬ли цей острів Манахатта (теперішній Манхаттан — центральний район Нью-Йорка), що в перекладі з ірокезької мови означає «нас ошукали». Цікаво, що в 1667 р. Нідерланди відмовилися від області Ново¬го Амстердама, як тоді називалося місто Нью-Йорк, на користь англійців, але, звичайно, не безкорис¬ливо: за це вони одержали територію Нідерландсь¬кої Гвіани (Сурінам) у Південній Америці.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн