Додатковий матеріал на тему "Австралія"

Опис документу:
Близько 40 тис. років тому на континенті було більше 300 тис. аборигенів. І зараз пліч-о-пліч живуть вихідці з багатьох сучасних держав і аборигени, яких ніби не торкнувся час .На сьогодні на острові живе не менше 1,5% корінних мешканців. Ця держава знаходиться на протилежний стороні земної кулі, в старі часи людей, що живуть "на іншій стороні", іменували антиподами.Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Австралія

Близько 40 тис. років тому на континенті було більше 300 тис. аборигенів. І зараз пліч-о-пліч живуть вихідці з багатьох сучасних держав і аборигени, яких ніби не торкнувся час .На сьогодні  на острові  живе не менше 1,5% корінних мешканців. Ця держава знаходиться на протилежний стороні земної кулі, в старі часи людей, що живуть "на іншій стороні", іменували антиподами.

Першими європейцями, що заселили Австралію були британські засланці каторжники, а перша поліція на континенті представляла собою загін з 12 засланців з гарними характеристиками.

Столиця Австралії - Канберра. Населення Канберри - 300 тисяч чоловік. Одним  із самих найбільших міст Австралії є - Сідней, населення якого 4 млн. У силу того, що два найбільших міста країни - Сідней і Мельбурн не могли вирішити, хто з них повинен бути столицею,  то нею стало місто Канберра, спеціально побудоване як столиця на місці існуючого з 1824 року поселення Канберра. Столиця розташована приблизно посередині між цими двома містами.

Австралійська Антарктична територія є частиною Антарктики. Територія площею 5900000 квадратних кілометрів була заявлена ​​Великобританією і передана в управління Австралії в 1933 році.

В Австралії лівосторонній рух.

В Австралії найвищою горою вважається Косцюшко (2228 м). Недавні дослідження встановили, що найвищою горою на континенті є гора Таунсленд. Тільки з поваги до першовідкривача гори Косцюшко Павло Едмунд Стшелецький, влада Австралії прийняла дивовижне рішення: перейменувати гори. Справа закінчилася тим, що Таунсенд перейменували в Косцюшко, а Косцюшко, відповідно, в Таунсенд. Таким чином, і пам'ять першопрохідника вшанували, і найвищу точку континенту не поміняли.

Австралія знаменита тим, що вже цілих 150 років бореться з величезною чисельністю кроликів на континенті. Їх завезли колоністи і з тих пір на хороших харчах кількість  кроликів досягла декількох мільярдів.

Від акул в Австралії загинуло за останні 50 років 53 людини, в середньому значить 1,06 людина в рік.

Опадів в Австралії випадає 500 мм, що робить материк найсухішим на планеті. Що цікаво - це тут поруч існують пекучі пустелі Центральної Австралії, буйна тропічна рослинність узбережжя, і так само схили гір, де випадає сніг. Зима тут настає в липні, а літо - в січні. Більшу частину материка займають пустелі (близько 70% суші), тому й населення тут дуже маленьке - 20 млн. При тому, що по території материк займає 6 місце у всьому світі. В центрі материка є місто Еліс Спрінгс, де живуть одні аборигени. Цікавий факт: за кордоном народилося 25% її громадян.

Австралія - ​​найнижчий континент у світі, його середня висота над рівнем моря становить 330 м.

Австралійці - любителі покеру. Саме вони витрачають на покер найбільше в світі. Середня тривалість життя у жінок - 82, а у чоловіків - 77. Аборигени живуть на 20 років менше. Основними видами спорту в Австралії - регбі, гольф, футбол, аеробіка.

Главою держави вважається британська королева. Вона зображена на монетах . На старих монетах королева молода.

Австралійський материк виник приблизно 50 мільйонів років тому. На думку вчених великий шматок суші відколовся від Південного континенту, який складали території Африки, Південної Америки та Австралії.


Ч.Дарвін, що приплив до берегів Австралії, був дуже здивований, виявивши доісторичних представників флори і фауни. Адже саме ізольованість континенту дозволила вижити багатьом видам тварин: кенгуру, варани, єхидни, сумчастий опосум, дика собака дінго, тасманійський диявол і тасманський тигр. Таких птахів, як в Австралії, теж більше майже ніде не зустрінеш: кукабарра, птах-ліра, карликові пінгвіни, Розель і інші пернаті.

Австралія посідає перше місце за кількістю овець і виробництва вовни. Через велику кількість овець в країні зведений паркан - найдовший у світі (5530 км), щоб відгородити дінго від овець.

На материку засновано з 1993 року перше радіо в світі для геїв і лесбіянок. Половина підлітків у віці 14-20 років вживають коноплі. З 1838 по 1902 рік існував закон, який забороняв купатися людям на громадських пляжах. Австралія стала третьою країною в світі, яка запустила свій супутник.


В Австралії немає метрополітену. Так-так в жодному з  міст цього континенту немає метро.

Австралія - ​​це країна загадок і чудес, де сьогодення і минуле переплелися, де разом існують давні та сучасні звичаї, аборигени живуть пліч-о-пліч з представниками двохсот національностей і народів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Особливі діти в закладі освіти: характеристика нозологій, педагогічні підходи»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн