Додатковий матеріал «Місцевість Ондурас»

Опис документу:
Історик Христофора Колумба Лас Казас розповідає, що коли великий мореплавець досяг нарешті материка Америки, він вирішив висадитися на землю, щоб підняти прапор Іспанії. Важко озброєні іспанці ледве не потопилися, — така глибина була біля самого берега. Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Ондурас»

Історик Христофора Колумба Лас Казас розповідає, що коли великий мореплавець досяг нарешті материка Америки, він вирішив висадитися на землю, щоб підняти прапор Іспанії. Важко озброєні іспанці ледве не потопилися, — така глибина була біля самого берега. Тому Колумб назвав нововідкриту місцевість Ондурас, тобто «безодня». Дещо змінена назва — Гондурас — дійшла до наших часів. Тепер так називається розташована тут не¬велика країна Центральної Америки.

Гондурас — північноамериканська країна, що межує з трьома іншими країнами: на заході — з Гватемалою (спільний кордон — 244 км), на південному заході — з Сальвадором (391 км), на сході — з Нікарагуа (940 км). Загальна довжина державного кордону — 1575 км. Гондурас на півночі омивається водами Карибського моря Атлантичного океану; на півдні водами затоки Фонсека Тихого океану. Загальна довжина морського узбережжя 823 км, з них на узбережжя Карибського моря припадає 669 км, на узбережжя затоки Фонсека — 163 км

Згідно з Конвенцією Організації Об'єднаних Націй з морського права (UNCLOS) 1982 року, протяжність територіальних вод країни встановлено в 12 морських миль (22,2 км). Прилегла зона, що примикає до територіальних вод, в якій держава може здійснювати контроль необхідний для запобігання порушень митних, фіскальних, імміграційних або санітарних законів простягається на 24 морські милі (44,4 км) від узбережжя (стаття 33). Виключна економічна зона встановлена на відстань 200 морських миль (370,4 км) від узбережжя. Континентальний шельф — природні межі, або до 200 морських миль (370,4 км) від узбережжя.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн