Додатковий матеріал ««Ковбасні» дерева та каструлі з рослин»

Опис документу:
На базарах і в селищах екваторіальної Афри¬ки часто можна побачити чудернацькі плоди, схожі на... звичайні ліверні ковбаси. Ростуть вони на ви¬соких деревах — кінеліях, чи, як їх ще називають, «ковбасних» деревах. Місцеве населення викорис¬товує ці рослини не як їжу, а для виготовлення різних прикрас, чайного посуду та келихів. Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Ковбасні» дерева та каструлі з рослин

На базарах і в селищах екваторіальної Афри¬ки часто можна побачити чудернацькі плоди, схожі на... звичайні ліверні ковбаси. Ростуть вони на ви¬соких деревах — кінеліях, чи, як їх ще називають, «ковбасних» деревах. Місцеве населення викорис¬товує ці рослини не як їжу, а для виготовлення різних прикрас, чайного посуду та келихів. Добу¬вають з них також і жовту фарбу. Розмальовані порожні плоди підвішують до стелі як амулети. В деяких африканських селищах майже весь необ¬хідний в господарстві посуд вирощують городники з гарбузів — калебас. Коли гарбуз ще зелений, його перев’язують мотузкою і дають вирости до по¬трібних розмірів. Посуд прикрашають різними ма¬люнками, випалюючи їх або вирізьблюючи.

Такий своєрідний посуд виготовляють і меш¬канці середньоазіатських країн. Це в основному пляшки для зберігання кумису, в яких, як вияв¬ляється, він не псується. Для цього відбирають спеціальний сорт гарбузів, майже порожнистий, з тонкою і міцною шкіркою. Плоди підвішують, і вони, таким чином, ростуть у довжину, а їх верхня час¬тина набуває форми шийки пляшки. Збирають ці гарбузи восени після перших заморозків. «Шийку» кожного гарбуза зрізують на кінчику і, насипавши туди трохи невеличких камінців, довго струшують його, щоб ліквідувати всі тонкі плівки. Потім повто¬рюють цей же процес, насипавши всередину гаря¬чої золи, яка випалює все зайве. Майбутню пляш¬ку промивають киплячим наваром з арчі (місцевої рослини), просушують, прокопчують в арчовому димі і наповнюють рослинною олією, якою вона- насичується і стає блискучою, наче полірована. Ось тепер пляшка готова. Такі пляшки виготовляють різних розмірів від невеликих до 15-літрових бу- телів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн