Додатковий матеріал. Генет.звязок неор.речовин

Опис документу:
Генетичний зв’язок неорганічних речовин Неоргані́чна речовина́ — сукупне поняттям для хімічних термінів «неорганічна сполука» та проста речовина. В межах ряду інших дисциплін (геології, екології(environmental science)) має інше значення — хімічна речовина не рослинного і не тваринного походження,

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Генетичний звязок неорганічних речовин

Неоргані́чна речовина́ — сукупне поняттям для хімічних термінів «неорганічна сполука» та проста речовина. В межах ряду інших дисциплін (геологіїекології(environmental science)) має інше значення — хімічна речовина не рослинного і не тваринного походження, а також речовини до складу яких входить одна або декілька неорганічних сполук. З точки зору хімії останнє значення рівноцінне суміші неорганічних речовин.

Вивченню властивостей неорганічних речовин присвячена неорганічна хімія.

Початково поділ на органічні та неогранічні речовини склався за ознакою походження: органічними вважалися речовини, які зустрічаються в живих організмах. Вважалося, що органічні речовини неможливо утворити з неорганічних. Однак, з розвитком хімії вдалося синтезувати органічні речовини з тих, які традиційно вважалися неорганічними, а тому в основі сучасного визначення органічної речовини закладено присутність у їхньому складі атомів хімічного елемента Карбону. Неорганічними вважаються також деякі сполуки Карбону, такі як, наприклад, вуглекислий газ CO2чадний газ CO, карбонатна кислота та її солі.

Генетичний ланцюг - це зв'язок між речовинами різних класів, заснований на взаємоперетворені речовин і показує походження одних речовин від інших.

  • Са  --- СаО --- Ca (OH) 2  --- CaSO 4

  • S --- SO2 --- H2SО3  --- CaSO3

Завдання.

СКЛАДІТЬ ГЕНЕТИЧНИЙ ЛАНЦЮГ

ФОСФОРУ ЗА СХЕМОЮ на прикладі: Флуора і Натрія, Фосфору і Кальцію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Професійний розвиток педагогічних працівників. Як навчати дорослих ефективно? »
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн