Додатковий матеріал ««Чортове яблуко»»

Опис документу:
У непрохідних нетрях амазонських джунглів водиться багато комахоподібних, повадки яких ще недостатньо вивчені. Взяти хоч би різновидність місцевих ос. Ці комахи, завбільшки з нашого шер¬шня, відкладають свої яйця в жовтуватий, схожий на диню плід, який невдовзі стає солодким,Джерело: інтернет-ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Чортове яблуко»

У непрохідних нетрях амазонських джунглів водиться багато комахоподібних, повадки яких ще недостатньо вивчені. Взяти хоч би різновидність місцевих ос. Ці комахи, завбільшки з нашого шер¬шня, відкладають свої яйця в жовтуватий, схожий на диню плід, який невдовзі стає солодким, набу¬ває апетитного червоного забарвлення. Його нази¬вають «чортовим яблуком». Тварини обминають ці привабливі плоди, а люди часто піддаються спокусі.

Той, хто поласував «чортовим яблуком», поринає в дивний стан. Перед очима мерехтять якісь кольо¬рові кільця і свистить у вухах, згодом свист змінює приємна музика. Після цього людина марить і впа¬дає у важкий сон. Він триває від 12 до 18 годин, а іноді настає параліч і смерть.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн