Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

До питання про дистанційну роботу з дітьми дошкільного віку в рамках карантинних обмежень та в умовах воєнного стану (використання Google Meet)

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки)

25.06.2022

29

1

0

Вміст матеріалу:

pdf
68,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Власний досвід.

Освітній виклик, пов’язаний з пандемією COVID-19 та військовою агресією Росії, ще раз підтвердив правильний освітній вектор розвитку та надав можливості щодо оволодіння ключовими компетентностями, особливо інформаційно-цифровою та вмінням вчитися протягом життя. Загальноприйнятою аксіомою залишається даність переходу світової спільноти до змішаної системи навчання, у тому числі в процесі швидкого зростання кількості закладів альтернативної освіти (Онлайн).

Через кілька років діти дошкільного віку підуть до середньої школи та матимуть пристосуватися до реалій пост пандемії та післявоєнного часу. Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України, освітній процес в закладі дошкільної освіти може здійснюватися із застосуванням дистанційної та змішаної форм.Нещодавно завантажили