Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Стресостійкість та інформаційна безпека підлітків і дорослих під час воєнного конфлікту
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Дипломна робота «Розширення діяльності підприємства на основі залучення іноземних інвестицій»

docx

Економіка

Для кого: Дорослі

19.03.2022

59

0

0

Вміст матеріалу: показано 30 з 146 сторінок

+Показати ще (18)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Дипломна робота на тему:

"Розширення діяльності підприємства на основі залучення іноземних інвестицій"

Мета дослідження полягає у розробці напрямів удосконалення інвестиційної діяльності вітчизняних підприємств шляхом залучення іноземних інвестицій, що сприятиме розширенню діяльності підприємства та підвищення рівня його ефективності.

Об'єкт дослідження: інвестиційна діяльність підриємства.

Предметом дослідження є теоретичні та практичні підходи щодо розширення діяльності підприємства на основі залучення іноземних інвестицій.

Методи дослідження базуються на загальнонаукових та емпіритичних прийомах економічної науки. Зокрема, за допомогою методів теоретичного пізнання було розкрито сутність, значення та особливості інвестиційної діяльності підприємства; за допомогою методів економічного аналізу було здійснено аналіз ефективності інвестиційної діяльності та залучення іноземних інвестицій вітчизняними підприємствами; для узагальнення та формулювання висновків використано діалектичний та абстрактно-логічний методи.