Діловодство - методичні матеріали

Діловодство у широкому розумінні являє собою управлінську діяльність, що охоплює документообіг в організації, який виникає під час її діяльності. Воно забезпечує процес існування документа від його створення, до моменту знищення або передачі до архіву.

Воно має службовий характер, і часто саме від правильності його організації залежить успішність виконання тієї чи іншої справи. Керівник установи безпосередньо має організовувати процес ведення документації, частина повноважень може покладатися на окремі розділи або людей. Все це здійснюється на підставі відповідних актів законодавства.

Організація діловодства поділяється на дві основні частини: безпосереднє створення документів та організацію роботи з ними (поширення, облік, контроль тощо).

В освітній галузі процес діловодства відбувається відповідно до індивідуальної затвердженої інструкції, яка і визначає хто, як і за якими правилами має заповнювати документацію та проводити роботу з нею.

Визначаються відповідальні особи чи підрозділи, до основних завдань яких належать: розробка індивідуальної інструкції, реєстрація та облік документів, формування справ та їх подальший запуск в роботу, контроль за дотриманням усіх вимог та регламентів, перевірка стану діловодства в закладі, збереження документації тощо.

Держава в свою чергу розробляє правила організації діловодства, стандарти та переліки необхідних документів, накази про інструкції, яких мають дотримуватись в навчальних закладах тощо.

В даному розділі ви можете ознайомитись з різними документами, пов’язаними із веденням шкільного діловодства. Це інструкції, положення, книги, журнали, накази, акти, описи справ тощо.

Пошук методичних матеріалів
Очистити фільтр
  • Діловодство
933 матеріала
Річний план роботи школи
Діловодство
Робоча програма
25.06.2020
51
0
8
Методична розробка "Соціальний паспорт класу"
Діловодство
Інші методичні матеріали
25.06.2020
27
0
2
Протокол № 4 засідання батьківського комітету
Діловодство
Інші методичні матеріали
25.06.2020
24
0
0
Протокол № 3 засідання батьківського комітету
Діловодство
Інші методичні матеріали
25.06.2020
27
0
0
Протокол № 2 засідання батьківського комітету
Діловодство
Інші методичні матеріали
25.06.2020
30
0
0
Протокол № 1 засідання батьківського комітету
Діловодство
Інші методичні матеріали
25.06.2020
29
0
0
933 матеріала