До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
6
міс.
0
4
дн.
1
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Дидактичний матеріал - цікаві факти про Магній

Опис документу:
Магній запобігає стресам та алергії. Магній - це елемент, що активно впливає на всі процеси в організмі: поділ клітин, їх очищення, обмін енергією, живлення клітин киснем, синтез білка... Нестача магнію - найпоширеніший дефіцит у населення розвинутих країн... Понад 60 мінералів потрібні живому організмові для нормального функціонування.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Цікаві Факти про Магній

Магній запобігає стресам та алергії 12:31, 08 жовтня 2012 1042 0 Магній - це елемент, що активно впливає на всі процеси в організмі: поділ клітин, їх очищення, обмін енергією, живлення клітин киснем, синтез білка... Нестача магнію - найпоширеніший дефіцит у населення розвинутих країн... Понад 60 мінералів потрібні живому організмові для нормального функціонування.

Найважливішими з них є солі калію, натрію, кальцію, магнію і заліза. Магній - це елемент, що активно впливає на всі без винятку процеси, які відбуваються в організмі: поділ трильйонів клітин, їх очищення, обмін енергії, живлення клітин киснем, синтез білка. Усіх його функцій і не перелічити в статті, однак слід знати, що вчені називають магній антитоксичним, антистресовим, антиалергічним, антизапальним чинником.

Оскільки нестача магнію - найпоширеніший дефіцит у населення розвинутих країн, то далі піде мова про наслідки цього неприродного стану та пов`язані з ним проблеми. Учені вивчали природу утворення каменів у нирках. Ми їмо здебільшого варену, "неживу", їжу, то в організмі утворюються неорганічні відкладення у вигляді солей та каменів. Досліди на щурах підтвердили, що інколи протягом 3 хв. може утворюватися 100-120 мікрокристаликів.

Але якщо тваринам перед експериментальним уведенням щавлевої кислоти (з неї утворюються камені) давали солі магнію, то кристалів не спостерігали в жодному дослід. Тоді стали хворим з каменями в нирках давати по 300 мл і більше магнію на день - наслідком цього були кардинальні чи помітні позитивні зміни. Тож дослідники зробили висновок, що більшість хворих, які мають оксалатні камені в нирках чи стійку тенденцію до їх утворення, можуть вилікуватися розумною магнієвою дієтою, хоча лікування це може тривати роками. Проте, певно, доцільніше вживати магній для профілактики цієї хвороби, аніж для лікування.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.