Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

Дидактична гра "Органи чуття"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

27.07.2021

949

32

0

Опис документу:
Матеріал презентації допоможе дітям краще пізнати себе, свій організм, ознайомить їх з органами чуття людини. А ігри з лего цеглинками це завжди весело і цікаво.Діти мають обрати ті цеглинки лего, які відповідають органам чуттям, що сприймають зображене на картці.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Завдання: показати дітям картку з предметом чи об'єктом. Діти мають обрати ті цеглинки лего, які відповідають органам чуттям, що сприймають зображе...
Слайд № 2

Завдання: показати дітям картку з предметом чи об'єктом. Діти мають обрати ті цеглинки лего, які відповідають органам чуттям, що сприймають зображене на картці. Картки можна почергово виводити на екран та давати дітям певний час на аналіз побаченого. А можна роздрукувати та роздати, поділивши на групки. Діти побудують свої індивідуальні вежі з цеглинок або просто викладуть їх . Наприклад: картка з морозивом. Діти мають викласти або побудувати вежу з цеглинок червоного, блакитного, зеленого та жовтого кольорів у будь-якій послідовності їх розміщення.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.