Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

День боротьби зі СНІДом. Виховна година Презентація

pptx

Виховна робота

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

01.12.2022

137

23

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація на виховну годину 1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Містить багато якісних кольорових ілюстрацій, основні факти по темі, визначення основних та суміжних термінів теми, статистику захворюваності (при потребі замініть на актуальнішу), інформацію про те, як передається та не передається ВІЛ, викриття міської легенди про "спідозні шприци" в кріслах кінотеатрів, основні способи профілактики ВІЛ, вікторину для перевірки знань учнів, а також іншу потрібну та цікаву інформацію, в тому числі список використаних джерел.

Презентація для вчителів основ здоров'я/біології/класних керівників та усіх хто цікавиться. Ця презентація гарантовано приверне увагу всіх учнів, допоможе їм засвоїти інформацію з цієї надважливої теми. Не проґавте! (Розробка безкоштовна, а виконана якісніше багатьох платних 😉)