Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

«Далекий та Близький Схід. Декоративно-прикладне мистецтво. Багдадська книжкова мініатюра. Турецьке гончарне мистецтво. Дамаські тканини. Іранське килимарство. Філософія ікебани та чайної церемонії».

zip

Мистецтво

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

01.12.2022

69

0

0

Вміст матеріалу: показано 21 з 94 сторінок

+Показати ще (9)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

040185us-30d9-84x59.jpgКомбінований урок засвоєння нових знань, формування умінь і творче застосування їх на практиці метою якого є - ознайоимити учнів з різними видами та особливостями декоративно-прикладного мистецтва східних країн; з культурою Близького та Далекого Сходу. Розвивати зацікавленість мистецтвом; формувати вміння естетичного аналізу; розвивати відчуття любові до творів мистецтва; аналізувати результати власної роботи, розвивати емоційну чутливість, спостережливість, естетичний смак

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.