і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Цікаві інформатичні завдання

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №VX155215
За публікацію цієї методичної розробки Семенова Ірина Василівна отримав(ла) свідоцтво №VX155215
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Автор: Семенова Ірина Василівна

Слайд № 2

АБВГДІЯТИ – ЕЄАКТИВНОЖЗИІ. ЇЙДУМАТИ – КЛОПЕРАТИВНОМН. СПЕРЕЧАТИСЬОП –РДОКАЗОВОСТ. ЦЕТУДЛЯФХВСІХЦЧ – ШЯОБОВЯЗКОВОЩЮ.

Слайд № 3

  Безпека в комп’ютерному класі   Алгоритми Комп’ютерні пристрої   Інтернет     Word Графічний редактор

Слайд № 4

Як називають послідовність команд? Як називають того, хто виконує команди? Як називається програма для складання і виконання алгоритмів? Хто головний виконавець у середовищі Скретч? Як називається файл, створений у Скретчі?

Слайд № 5

Як називається програма для створення текстових документів? Об’єкт, який вказує на поточне місце в документі? Клавіша, яка збільшує літери? Яку клавішу використовують для створення нового абзацу в текстовому документі? Клавіша, призначена для відступу між словами?

Слайд № 6

Яка відстань має бути від монітора до очей? Якщо виникає якась проблема, то потрібно… В комп’ютерному класі не можна чіпати… Якими мають бути руки в комп’ютерного користувача Що можна їсти за комп’ютерним столом?

Слайд № 7

Який пристрій допомагає нам роздрукувати інформацію? За допомогою якого пристрою ми можемо ввести текстову інформацію в комп’ютер? За допомогою якого пристрою ми можемо побачити інформацію на комп’ютері? За допомогою цього пристрою ви можете бачити співрозмовника спілкуючись по Skype. Що це? За допомогою цього пристрою ви можете підключитись до мережі Інтернет. Що це?

Слайд № 8

Як називається найбільша комп’ютерна мережа у світі? Як називається спеціальна програма для перегляду веб-сторінок? На якій мові вводиться адреса сайту? Назвіть пошукову систему якою ми найчастіше користуємося на уроці інформатики? З чого складаються сайти?

Слайд № 9

Як називається графічний редактор, призначений для створення графічних зображень? За допомогою якого інструмента Paint ми можемо видалити зайвий об’єкт? Який інструмент Tux Paint допоможе намалювати геометричну фігуру? Який інструмент допоможе написати коментар до малюнку? Хто головний персонаж графічного редактору Tux Paint?

Слайд № 10

Конкурс «Хто швидше?» Порахувати кількість літер П та І (конкурс на уважність та швидкість).

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

Отримай слова додаванням: перше число – номер слова, друге число – номер літери у слові, третє число показує, скільки літер треба взяти. 1) курсор промінь 2,1,3 + 3,6,1 + 3,5,1 + 1,4,3= олівець

Слайд № 18

Отримай слова додаванням: перше число – номер слова, друге число – номер літери у слові, третє число показує, скільки літер треба взяти. 1) тиша 2) загін форма 2,4,2 + 3,1,5 + 1,1,2 + 4,5,2= квітка

Слайд № 19

Отримай слова додаванням: перше число – номер слова, друге число – номер літери у слові, третє число показує, скільки літер треба взяти. копати увага бичок 4,2,3 + 1,2,2 + 3,2,2 + 2,1,3 + 3,3,1 = знак

Слайд № 20

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Доповнення до уроку День інформатики
 • Додано
  01.03.2018
 • Розділ
  Інформатика
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  127
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  VX155215
 • Вподобань
  0
Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №VX155215
За публікацію цієї методичної розробки Семенова Ірина Василівна отримав(ла) свідоцтво №VX155215
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти