Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Тема 1. Біорізноманіття. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 10 Клас, Дорослі

20.10.2021

70

8

0

Опис документу:

Біологія. Тема 1. Біорізноманіття. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання лабораторних робіт, завдань поточного оцінювання з дисципліни, а також підготовки до складання тематичної атестації.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють розділи:

  • «Віруси»;

  • «Археї та бактерії»;

  • «Гриби»;

  • «Рослини»;

  • «Тварини».

Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприятимуть кращому засвоєнню відповідних тем і дозволять вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить тестові та творчі відкриті завдання різної форми, ілюстрації, інструкції з досліджень різних груп живих організмів, посилання на освітні ресурси всесвітньої мережі інтернет та перелік рекомендованої літератури.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.