Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Розділ «Організмовий рівень організації життя». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 9 Клас, Дорослі

20.10.2021

73

4

0

Опис документу:

Біологія. Розділ «Організмовий рівень організації життя». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання завдань лабораторних та практичних робіт з дисципліни, а також підготовки до складання тематичних атестацій.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють теми: «Неклітинні форми життя і одноклітинні організми», «Багатоклітинні організми», «Закономірності спадковості і мінливості», «Генотип як цілісна система. Генетика в житті і діяльності людини», «Індивідуальний розвиток організмів і їх поведінка». Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприятимуть кращому засвоєнню відповідної теми і дозволять вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить численні ілюстрації. Наприкінці кожного розділу міститься перелік тем для проектної та групової роботи, а також орієнтовний план проведення досліджень. Вони сприятимуть більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.