Біологія. Розділ «Надорганізмовий рівень організації живої природи». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 9 Клас, Дорослі

20.10.2021

53

4

0

Опис документу:

Біологія. Розділ «Надорганізмовий рівень організації живої природи». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання завдань поточного оцінювання з дисципліни, а також підготовки до складання тематичної атестації.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють теми: «Екологічні чинники», «Популяція», «Угруповання та екосистеми», «Різноманітність екосистем», «Біосфера». Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприятимуть кращому засвоєнню відповідних тем і дозволять вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить задачі, тестові та творчі відкриті завдання різної форми, ілюстрації, словник біологічних термінів та перелік рекомендованої літератури.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.