Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Розділ «Молекулярний рівень організації життя». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 9 Клас, Дорослі

20.10.2021

70

5

0

Опис документу:

Біологія. Розділ «Молекулярний рівень організації життя». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання завдань лабораторних та практичних робіт з дисципліни, а також підготовки до складання тематичних атестацій.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють теми: «Вступ. Біологія – комплексна наука про живу природу», «Неорганічні речовини» та «Органічні речовини». Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприяє кращому засвоєнню відповідної теми і дозволяє вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить численні ілюстрації. Таблиці, що наведені у додатках, а також перелік рекомендованої літератури сприятимуть більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.