Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Розділ «Історичний розвиток органічного світу». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 9 Клас, Дорослі

20.10.2021

58

3

0

Опис документу:

Біологія. Розділ «Історичний розвиток органічного світу». Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання завдань поточного оцінювання з дисципліни, а також підготовки до складання тематичної атестації.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють теми:

  • «Основи еволюційного вчення»;

  • «Історичний розвиток і різноманітність органічного світу».

Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприятимуть кращому засвоєнню відповідних тем і дозволять вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить тестові завдання та творчі відкриті завдання різної форми, ілюстрації, словник біологічних термінів та перелік рекомендованої літератури.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.