Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу всіх спеціальностей. Розділ «Клітинний рівень організації життя»

Біологія

Для кого: 9 Клас, Дорослі

20.10.2021

89

4

0

Опис документу:

Біологія. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу всіх спеціальностей. Розділ «Клітинний рівень організації життя»

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання завдань лабораторних та практичних робіт з дисципліни, а також підготовки до складання тематичних атестацій.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Завдання та запитання наданої для рецензії роботи охоплюють теми: «Структура клітини та її компонентів», «Клітина як цілісна система. Тканини». Виконання завдань та відповіді на запитання посібника сприяє кращому засвоєнню відповідної теми і дозволяє вірно виконати завдання контрольної роботи.

Робота містить численні ілюстрації, а також перелік рекомендованої літератури. Вони сприятимуть більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу.

Електронний посібник дозволить студентам 1 курсу організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, що сприяє більш ефективному засвоєнню знань.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.