Атестаційна характеристика діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності

заступника директора з навчально-виховної роботи

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Сідової Надії Володимирівни

Сідова Н.В. має повну вищу педагогічну освіту за спеціальностями вчитель географії та вчитель фізики і мате­матики. Працює заступником директора з навчально-виховної роботи у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

Сідова Н.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 07 березня 20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 17,5 години на тиждень.

У 20__ році Сідова Н.В. підвищила кваліфікацію в Донецькому національному університеті на курсах керівників ЗНЗ з питання «Управління навчальним закладом».

За час роботи зарекомендувала себе як творчий, сумлінний, здібний, ініціативний спеціаліст. В управлінській діяльності чітко відслідковується пріоритет організації перспективної та поточної роботи всіх підрозділів. Відповідально ставиться до виконання посадових обов'язків. Постійно здійснює контроль за якістю навчально-виховного процесу, об’єктивністю оцінювання результатів навчальних досягнень учнів, забезпеченням рівня підготовки учнів до вимог Державного стандарту. Забезпечує високу результативність, якість своєї праці, ефективність вирішення професійно-педагогічних проблем і типових професійних завдань. Надає допомогу педагогічним працівникам в освоєнні інноваційних програм і технологій. Сприяє підвищенню професійної майстерності вчителів. Створює ситуацію довіри та успіху. Забезпечує методичний супровід і підтримку неперервного професійного розвитку педагогів. Заохочує та надає допомогу в підготовці вчителів до участі в районних та обласних конкурсах.

Ділиться педагогічним досвідом з колегами на районних заходах: семінар заступників директорів з НВР з теми «Формування управлінської компетентності заступника керівника шляхом самоосвітньої діяльності», 20__р.; педагогічний калейдоскоп з теми «Реалізація концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Організація методичної роботи з класними керівниками», 20__р.; засідання творчої лабораторії з теми «Виховання національної свідомості школяра», 20__р.

Постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням. Брала участь у обласному конкурсі «Кращий працівник року» в номінації «Кращий організатор шкільної системи національного виховання». Має сертифікати та дипломи за публікацію власних методичних матеріалів.

Вміє приймати важливі управлінські рішення та нести за них відповідальність. Дотримується в роботі дисципліни, вдало делегує повноваження, розподіляє відповідальність між всіма членами педагогічного колективу в межах своїх повноважень. Їй властива демократичність і справедливість при прийнятті важливих управлінських рішень.

Має активну життєву та громадську позицію. Постійно бере участь у культурно-масових заходах школи та села.

Ініціативна, організована, вольова та об’єктивна, гуманістично спрямована у стосунках з оточуючими, принципова, уміє швидко прийняти правильне рішення у складних педаго­гічних ситуаціях. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

Сідова Надія Володимирівна відповідає займаній посаді.

Директор Переїзнянської

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ___________

З характеристикою ознайомлена ___________ Н.В.Сідова

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!