Атестаційна характеристика діяльності вчителя трудового навчання

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності учителя трудового навчання

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель загальнотехнічних дисциплін і праці та працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ роки.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», підтверджену рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 09.04.20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 18 годин на тиждень та 8 годин індивідуального навчання.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищив кваліфікацію у Донбаському державному педагогічному університеті на дистанційних курсах навчання для вчителів трудового навчання, виконав випускну роботу на тему «Інноваційні технології у викладанні трудового навчання» з відміткою «зараховано».

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендував себе як відповідальний педагог, який вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами; на середньому рівні застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі.

На достатньому рівні володіє комп’ютером, застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На уроках панує творча, доброзичлива атмосфера, учні беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Досяг належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету на достатньому рівні.

Приділяє увагу роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

ПІБ вчителя бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки.

У 20__-20__ навчальному році брав участь у професійних конкурсах: «Учитель року-2015» в номінації «Учитель образотворчого мистецтва» та «Класний керівник року-2014» на шкільному рівні.

Має активну життєву та громадську позицію.

Вимогливий до себе та учнів. Має високий рівень відповідальності. Користується повагою серед учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлений __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
1
3
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!