Атестаційна характеристика діяльності вчителя математики та інформатики

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності вчителя

математики та інформатики

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики» та здобув кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики, працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 07 березня 20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 27 годин на тиждень.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищив кваліфікацію в Донбаському державному педагогічному університеті на курсах з питання «Науково-методична та практична підготовка вчителів математики та інформатики на різних етапах навчання».

Вчитель має ґрунтовний рівень теоретичної та методичної підготовки. Володіє необхідними прийомами, сучасними освітніми технологіями, успішно використовує на заняттях інформаційно-комунікативні технології. Створює можливості для оптимального розумового, емоційно-вольового, естетичного розвитку учнів. Постійно працює над розвитком пізнавальної та творчої активності учнів.

Працюючи над проблемою «Впровадження інтерактивних методів навчання на уроках математики та інформатики», застосовуючи нестандартні форми проведення уроків досягає достатнього рівня самоосвітньої діяльності учнів. Володіє різними формами позаурочної роботи та якісним їх застосуванням, що стимулює пізнавальний інтерес учнів до предмету. З метою саморозвитку та самоосвіти, в 20__ році брав участь в авторських вебінарах весняної та осінньої сесій онлайн-проекту видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя», за що отримав сертифікати.

Учні ПІБ вчителя беруть активну участь у шкільних та районних предметних олімпіадах з математики. Також його вихованці є постійними активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер».

ПІБ вчителя постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням та ділиться педагогічним досвідом. Є постійним учасником Ярмарки педагогічних ідей, на якій презентує свої наробки з математики та інформатики. Друкує власні педагогічні роботи в фаховому журналі «Учительський журнал он-лайн», за що отримав сертифікати від видавництва.

ПІБ вчителя бере активну участь у роботі шкільного та районного методичних об'єднан­ь вчителів природничого циклу, передає свій педагогічний досвід молодим вчителям, висту­пає з доповідями, проводить відкриті уроки.

Має активну життєву та громадську позицію.

Ініціативний, організований, вольовий та об’єктивний, принциповий, відповідальний. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії  «спеціаліст першої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлений __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!