Атестаційна характеристика діяльності вчителя фізичної культути та основ здоров'я

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика

діяльності учителя фізичної культури та основ здоровя

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю учитель трудового навчання, креслення, безпеки життєдіяльності та працює в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ роки.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Не атестувався. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 18 годин на тиждень: 18 годин фізичної культури в 4-9 класах, 4 години основ здоровя в 5-9 класах та 3 години індивідуального навчання в 6-7 класах.

З 17.08.20__р. по 12.09.20__р. ПІБ вчителя підвищив кваліфікацію у Донбаському державному педагогічному університеті на дистанційних курсах навчання для вчителів фізичної культури та основ здоров’я, виконав випускну роботу на тему «Підвищення рівня фізичної підготовки учнів ЗОШ» з відміткою «зараховано».

Під час роботи в навчальному закладі вчитель зарекомендував себе як відповідальний педагог, який вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; на достатньому рівні застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

На достатньому рівні ПІБ вчителя володіє комп’ютером, іноді застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На уроках використовує міжпредметні зв’язки.  Працює над темою «Підвищення рівня фізичної підготовки учнів загальноосвітньої школи».

Бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного та гуманітарного циклів, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки.

Володіє достатнім рівнем науково-теоретичної підготовки. Завдячуючи правильній організації роботи, він досяг належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предметів на достатньому рівні.

Приділяє увагу роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Вчитель займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень.

З метою формування здорового способу життя в позаурочний час його вихованці із задоволенням відвідують спортивний гурток «Футбол».

Має активну життєву та громадську позицію.

Вимогливий до себе та учнів. Має високий рівень відповідальності. Користується авторитетом серед колег, учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлений __________

25 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
7
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!