Атестаційна характеристика діяльності директора школи

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності директора

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель загально-технічних дисциплін та фізики, працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії відділу освіти Артемівської районної державної адміністрації від 06 квітня 20__ року.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищив кваліфікацію в Донецькому національному університеті на курсах керівників ЗНЗ з питання «Управління навчальним закладом».

Досвідчений педагог, здібний адміністратор, умілий організатор колективу однодумців. За його ініціативи було започатковано ряд загальношкільних заходів, розроблено концептуальні засади навчально-виховної діяльності школи, змодельовано інноваційні форми організації навчально-виховного процесу.

Високий рівень управлінської культури директора школи характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально-психологічним кліматом, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності вчителів школи, колегіальним підходом до управління школою, використання сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку школи, що ґрунтується на глибокому аналізі кадрового, навчально-методичного й матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу.

Використовуючи творчий підхід до справи, забезпечує вміле управління навчально-виховним процесом, контрольно-аналітичною діяльністю. Під час контролю за викладанням предметів забезпечує розумне поєднання контролюючих та інструктивних методичних функцій, надає методичну допомогу тим вчителям, хто її потребує.

Постійно піклується питанням зміцнення матеріально-технічної бази школи через співпрацю з постійними спонсорами, участь в грантових проектах та творчих конкурсах. Здійснює зв'язок з місцевими органами влади.

Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів, педагогів, працівників школи. Йому властива демократичність і справедливість при прийнятті важливих управлінських рішень. Забезпечує здорові та безпечні умови праці, навчання, виховання. Користується авторитетом серед учнів, батьків, працівників школи, односельців.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді.

Заступник директора з НВР

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ___________ Н.В.Сідова

З характеристикою ознайомлений ___________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
1
дн.
1
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!