Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу вчителя початкових класів на ІІ категорію

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

адміністрації Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період ___ рр.

ПІБ вчителя,

вчитель початкових класів;

кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»,

Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,

яка атестується атестаційною комісією

відділу освіти Бахмутської районної державної адміністрації

на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії

«спеціаліст другої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчила Слов’янський державний педагогічний університет в ___ році) за спеціальністю «Початкове навчання»та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів Працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Артемівської районної радивід 06 березня 20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 22 години на тиждень.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищила кваліфікацію в Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах з питання «Упровадження інноваційних освітніх моделей навчання» (посвідчення СПК №___ від 08.12.20__р).

Вчитель має достатній рівень науково-теоретичної та практичної підготовки. Добре володіє сучасними формами, методами організації освітнього процесу. Використовує групову та колективну форми роботи.

ПІБ вчителя працює над розвитком пізнавальної та творчої активності учнів. На достатньому рівні проводиться робота з обдарованими учнями. Її вихованці брали участь в он-лайн конкурсах, шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, але в районному етапі участь не беруть.

Працюючи над проблемою «Формуванняпізнавальної активності та самостійності на різних етапах навчання», застосовує методи інтерактивного навчання, групові та парні форми роботи. Організовує додаткові індивідуальні заняття з учнями, які мають прогалини в знаннях. Намагається впроваджувати індивідуально-диференційований підхід до учнів. З метою саморозвитку та самоосвіти, бере участь в авторських вебінарах та он-лайн курсах, за що отримує сертифікати.

Учитель є членом шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки.

ПІБ вчителя працює над своїм фаховим самовдосконаленням та ділиться педагогічним досвідом. Друкує власні педагогічні роботи в фаховихон-лайн журналах, за що отримує сертифікати.

Має активну життєву та громадську позицію. Постійно бере участь у культурно-масових заходах школи та села.

Адміністрація Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестована на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
8
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!