Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу вчителя початкових класів на І категорію

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

адміністрації Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період ___рр.

ПІБ вчителя,

вчитель початкових класів;

кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»,

Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,

яка атестується атестаційною комісією

відділу освіти Бахмутської районної державної адміністрації

на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії

«спеціаліст першої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчила Слов’янський державний педагогічний університет в ___ році) за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, українознавства. Працює за отриманим фахом уПереїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ роки.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціалістдругої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Артемівської районної ради від 06 березня 20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 22 години на тиждень.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищила кваліфікацію в Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах з питання «Проектування освітнього середовища в новій початковій школі» (посвідчення СПК №___ від 28.04.20__р).

Вчитель має високий рівень науково-теоретичної та практичної підготовки. Добре володіє сучасними формами, методами організації освітнього процесу. Використовує індивідуальну, групову та колективну форми роботи.

Постійно працює над розвитком пізнавальної та творчої активності учнів, уміло керує їх самостійною діяльністю На достатньому рівні проводиться робота з обдарованими учнями. Її вихованці брали участь в он-лайн конкурсах, шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

Працюючи над проблемою «Становлення творчої особистості молодшого школяра», застосовує випереджальні завдання, метод проектів. Організовує додаткові індивідуальні заняття з учнями, які мають прогалини в знаннях. Успішно впроваджує індивідуально-диференційований підхід до учнів. З метою саморозвитку та самоосвіти, бере участь в авторських вебінарах та он-лайн курсах, за що отримує сертифікати.

ПІБ вчителя є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, систематично організовує відкриті заходи, на яких ділиться педагогічним досвідом. Неодноразово виступала на педагогічних та методичних нарадах з проблеми «Роль класного керівника у формуванні життєвих компетентностей учнів».

ПІБ вчителя працює над своїм фаховим самовдосконаленням, друкує власні педагогічні роботи в фахових он-лайн журналах, за що отримує сертифікати.

Має активну життєву та громадську позицію.

Ініціативна, вимоглива до себе та учнів. Має високий рівень відповідальності. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

Адміністрація Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестована на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
8
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!