Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу вчителя фізичної культури та основ здоров'я

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

адміністрації Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період

ПІБ вчителя

вчитель фізичної культури та основ здоровя;

кваліфікаційна категорія «спеціаліст»,

який атестується атестаційною комісією

відділу освіти Артемівської райдержадміністрації

на присвоєння кваліфікаційної категорії

«спеціаліст другої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут в ___ році) за спеціальністю учитель трудового навчання, креслення, безпеки життєдіяльності та працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ роки.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 18 годин на тиждень: 18 годин фізичної культури в 4-9 класах, 4 години основ здоровя в 5-9 класах та 3 години індивідуального навчання в 6-7 класах.

З 17.08.20__р. по 12.09.20__р. ПІБ вчителя підвищив кваліфікацію у Донбаському державному педагогічному університеті на дистанційних курсах навчання для вчителів фізичної культури та основ здоров’я, виконав випускну роботу на тему «Підвищення рівня фізичної підготовки учнів ЗОШ» з відміткою «зараховано» (посвідчення 12СПВ №___ від 12.09.20__р).

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендував себе як відповідальний педагог, який вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; на достатньому рівні застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти; користується авторитетом серед учнів та їх батьків.

На достатньому рівні володіє комп’ютером, іноді застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На уроках використовує міжпредметні зв’язки.  Працює над темою «Підвищення рівня фізичної підготовки учнів загальноосвітньої школи».

ПІБ вчителя бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного та гуманітарного циклів, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки. Під час атестації ним було заплановано 4 відкриті уроки та 1 позакласний захід:

26.11.20__р. – Фізична культура 9 клас. Волейбол.

16.12.20__р. – Фізична культура 7 клас. Баскетбол.

03.02.20__р. – Основи здоров’я 7 клас. Емоційне благополуччя. Вплив емоцій на здоров’я і прийняття рішень. Культура вияву почуттів. Методи самоконтролю.

11.02.20__р. – Основи здоров’я 6 клас. Конфлікти і здоров’я. Поняття конфлікту. Види і способи розв’язання конфліктів.

04.12.20__р. – Позакласний захід. День збройних сил України.

ПІБ вчителя володіє достатнім рівнем науково-теоретичної підготовки. Завдячуючи правильній організації роботи, він досяг належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предметів на достатньому рівні.

Приділяє увагу роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

Вчитель займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень.

ПІБ вчителя була проведена у міжатестаційний період наступна методична робота:

  • участь у роботі шкільних МО вчителів природничо-математичного та гуманітарного циклів (виступи);

  • участь у районних семінарах.

З метою формування здорового способу життя в позаурочний час його вихованці із задоволенням відвідують спортивний гурток «Футбол».

Адміністрація Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестований на кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!