Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу вчителя біології

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період ___ рр.

ПІБ вчителя

вчитель біології;

кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»,

яка атестується атестаційною комісією

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії

«спеціаліст другої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчилаЛуганський національний педагогічний університет в ___ році) за спеціальністю вчитель біології та працює вчителем біології в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціалістдругої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 09.04.20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 16 годин на тиждень: 2 години природознавства в 5 класі, 9 годин біології в 6-9 класах, 5 годин хімії в 7-9 класах та 3 годиниіндивідуального навчання в 5-6 класах.

З 01.10.20__р. по 12.11.20__р. ПІБ вчителя пройшла курси підвищення кваліфікації у Луганському державному педагогічному університеті на очно-дистанційних курсах за кредитно-модульною системою навчання для вчителів біології, виконала випускну роботу на тему «Використання інтерактивних методів навчання при викладанні біології» з оцінкою «відмінно» (посвідчення 12 СПК №___ від 12.11.20__р).

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендувала себе як відповідальний педагог, якийвдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; на середньому рівні застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти; користується авторитетом серед учнів та їх батьків.

На середньому рівні володіє комп’ютером, не застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На урокахвикористовує міжпредметнізв’язки.  П’ятий рік працює над темою «Розвиток соціальної компетентності на уроках біології».

ПІБ вчителя є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки. Під час атестації нею було заплановано 4 відкриті уроки та виховний захід, з яких проведено лише 3 відкриті уроки:

15.12.__р.- «Узагальнення знань з теми «Травлення» (урок-подорож) - урок біології в 9 класі;

30.01.__р. - «Запилення. Запліднення» - урок біології в 6 класі;

26.01.__р. - «Значення голонасінних у природі і житті людини» - урок біології в 7 класі.

На уроках ПІБ вчителя творча, доброзичлива атмосфера, але не всі учні беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи, ПІБ вчителя досягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету на достатньому рівні.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

Вчитель займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень.

ПІБ вчителя була проведена у міжатестаційний період наступна методична робота:

  • участь у роботі шкільного МО вчителів природничо-математичного циклу (виступи);

  • участь у роботі районного журі;

  • участь у районних семінарах;

  • участь у професійних конкурсах:районний етап «Учитель року-2011» в номінації «Учитель біології» (результат – 4 місце), «Учитель року-2015» в номінації «Учитель хімії» та «Класний керівник року-2014» на шкільному рівні.

З 2011 року учні ПІБ вчителя постійно беруть участь у Міжнародному природничому конкурсі «Колосок», на якому отримують «Золоті» та «Срібні» сертифікати.

З метою пропаганди шанобливого ставлення до природи її вихованці із задоволенням беруть участь у районних етапах обласних конкурсів:«Замість ялинки-зимовий букет», «Пташина хатка», «Збережемо первоцвіт», «Збережи ялинку».

Шкільна атестаційна комісія вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестована на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!