Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу вчителя англійської мови

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період _____ рр.

ПІБ вчителя

вчитель англійської мови;

кваліфікаційна категорія «спеціаліст»,

яка атестується атестаційною комісією

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

на присвоєння кваліфікаційної категорії

«спеціаліст другої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов в ___ році) за спеціальністю вчитель англійської мови,івриту, зарубіжної літературита працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Не атестувалася. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 17 годин на тиждень англійської мови в 1-9 класах та 2 години індивідуального навчання в 6 класі.

З 27.01.___р. по 20.09.___р. ПІБ вчителя пройшла курси підвищення кваліфікаціїу Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освітина очно-дистанційних курсах за кредитно-модульною системою навчання для вчителів англійської мови, виконала випускну роботу на тему «Впровадження ЄМП (європейського мовного портфоліо) у навчання іноземних мов» з оцінкою «відмінно» (посвідчення СПК №___ від 20.09.___р).

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендувала себе як відповідальний педагог, якийпостійно вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів,на достатньому рівні володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти; користується авторитетом середколег, учнів та їх батьків.

На належному рівні володіє комп’ютером та іноді застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На урокахвикористовує міжпредметнізв’язки. П’ятий рік працює над темою «Впровадження інтерактивних технологій при вивченні іноземної мови».

ПІБ вчителя є керівником шкільного методичного об’єднання вчителівгуманітарного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки. Під час атестації нею були проведені відкриті уроки:

01.12.__р.- «Види подорожі» - урок англійської мови в 6 класі;

15.12.__р.- «Візит до ресторану» - урок англійської мови в 7 класі;

21.01.__р.- «Свята. Подарунки на свята» - урок англійської мови в 3 класі;

27.02.__р.- «Об’єднане Королівство» - урок англійської мови в 5 класі

та позакласний захід

04.11.__р.- Гра-квест на тему «Геловін» для учнів 8-9 класів.

Поліна Олександрівна володіє достатнім рівнем науково-теоретичної підготовки. Завдячуючи правильній організації роботи, вона досягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету на достатньому рівні.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

Вчитель займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень.

ПІБ вчителя була проведена у міжатестаційний період наступна методична робота:

  • участь у роботі шкільного МО вчителів гуманітарного циклу (виступи);

  • участь у районних семінарах.

З 20__ року учні ПІБ вчителя беруть участь у предметній Всеукраїнській олімпіаді «Олімпус» з англійської мови та Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», за результатами яких, отримали дипломи та сертифікати учасників і переможців.

З метою розвитку творчої компетентності дітей в позаурочний час її вихованці із задоволенням беруть участь у районних конкурсах «Збережи ялинку» та «Пасхальна флористика».

Шкільна атестаційна комісія вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестована на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!