Атестація педагогів: зразок відгуку атестаційної комісії про роботу шкільного бібліотекаря

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразки відгуків атестаційної комісії про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВІДГУК

адміністрації Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період 2011-2016 рр.

ПІБ вчителя

бібліотекар,

яка атестується атестаційною комісією

відділу освіти Артемівської райдержадміністрації

на присвоєння кваліфікаційної категорії

«спеціаліст другої категорії»

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту (закінчилаЛуганський національний педагогічний університет в ___ році) за спеціальністю вчитель біології, працює бібліотекарем в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» (як вчитель), підтверджену рішенняматестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 14.03.20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 17,5 годин на тиждень: 2 години природознавства в 5 класі, 9 годин біології в 6-9 класах, 5,5 годин хімії в 7-9 класах, 1 годинуіндивідуального навчання в 7 класі та 0,5 ставки бібліотекаря.

З 26.03.20__р. по 12.06.20__р. Рязанцева В.В. пройшла курси підвищення кваліфікації у Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освітиза індивідуальною формою навчання для категорії бібліотекарів ЗНЗ, виконала випускну роботу на тему «Впровадження в практику роботи бібліотечних працівників новітніх інформаційних технологій» з оцінкою «відмінно» (посвідчення СПК №___ від 12.06.20__р).

На достатньому рівні володіє нормативно-правовими документи щодо діяльності шкільної бібліотеки, проводить бібліотечно-бібліографічну роботу: складає бібліографічні списки літератури, проводить бібліографічні огляди, постійно поповнює картотеку статей із фахових журналів, науково-методичних збірників. З метою популяризації літератури регулярно оформляє тематичні книжкові виставки, організовує презентацію нових книжкових надходжень до бібліотеки, постійно добирає необхідну літературу для проведення виховних заходів, класних годин, педагогічних читань.

На середньому рівні володіє комп’ютером, не застосовує комп’ютерний супровід під час проведення бібліотечних уроків та шкільнних заходів. П’ятий рік працює над темою «Удосконалення роботи шкільної бібліотеки шляхом активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів через особистісно-орієнтоване навчання та виховання».

Дієвою формою прищеплення любові до читання й потреби в ньому є проведення бібліотечних уроків: урок-екскурсія, урок-калейдоскоп, урок-казка, урок-подорож. Застосовує інтерактивні технології. Вчить школярів користуватися каталогом, словниками і довідниками. Ведеться індивідуальна робота з читачами: бесіди, консультації, рекомендації щодо ведення читацького щоденника.

Під час атестації нею було заплановано 5 бібліотечних заходів:

03.12.20__р. – Бібліотечний захід в 4 класі «Казка маленька, а розуму в ній багато».

13.01.20__р. – Бібліотечний захід в 5-6 класах «Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості».

04.02.20__р. – Бібліотечний захід в 8 класі «Країна, якої немає на карті».

25.02.20__р. – Бібліотечний захід в 2 класі «Країна казкова – країна книжкова».

09.03.20__р. – Загальношкільний захід. Літературний ранок «Шевченкове слово в віках не старіє»

На бібліотечних уроках ПІБ вчителя панує творча, доброзичлива атмосфера.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

Бібліотекар займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень.

ПІБ вчителя була проведена у міжатестаційний період наступна методична робота:

  • участь у роботі районного МО бібліотекарів (виступи);

  • участь у роботі районного журі;

  • участь у районних семінарах.

У шкільній бібліотеці постійно працює «Книжкова лікарня» та діє акція «Подаруй книгу школі», учавсниками якої є учні, вчителі школи, а також батьківська громада.

Щорічно учні 6-7 класів є учасниками Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року», на якому отримують грамоти.

Цілеспрямована діяльність бібліотекаря школи допомагає учням зорієнтуватися у розмаїтому світі книг, навчає любити книгу, шанувати працю тих, хто причетний до її появи на полиці книгарні чи бібліотеки.

Адміністрація Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вважає, що ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та може бути атестована на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор школи _________________

Ознайомлений:  _________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
5
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!