Асоціативний тест "Прогулянка". Асоціативні тести – це інструмент, який допомагає краще пізнати і зрозуміти самого себе.

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Асоціативні тести – це інструмент, який допомагає краще пізнати і зрозуміти самого себе, оскільки в таких тестах відповіді нам підказує наша підсвідомість, а воно, як відомо, знає про нас набагато більше.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пропоную вашій увазі цікавий тест «Прогулянка». Відповіді на питання тут доведеться давати розгорнуті, тому для початку пропоную озброїтися аркушем паперу і ручкою і зрозуміло, бажано, щоб вас ніхто не відволікав. Отже…

Уявіть собі, що ви вибралися на прогулянку за місто, ближче до природи. Ви йдете по дорозі. Як можна детальніше опишіть, яка це дорога – широка або вузька; пряма або звивиста; рівна або з вибоїнами; по якій місцевості ви йдете – може, піднімаєтеся вгору або йдете по рівнині; наскільки мальовнича місцевість, що знаходиться по краях дороги.

Несподівано по дорозі ви зустрічаєте вовка. Який він? Як виглядає?

Ви помічаєте, що вовк потрапив в капкан і не може з нього самостійно вибратися. Що ви зробите? Може, пройдете повз або ж допоможете йому вибратися, або ж пристрелите, щоб тварина не мучилося?

Дорога вивела вас до водойми. Що це за водойма? Річка, невеликий ставок, озеро, море? Який він? Яка там вода? Чи є хвилі? Що знаходиться поблизу? Що ви станете робити: може бути, скупаєтеся, обережно увійшовши у воду, або ж кинетеся з головою? а, може, лише вмиєтеся або ж просто посидьте на березі?

Побувши якийсь час у водойми, ви йдете далі і бачите будинок. Заходьте туди і чуєте, що там явно хтось є. Але виявляється, що це зовсім не людина, а звір. Хто це? Як виглядає ця тварина? Що робить? Опишіть його якомога детальніше.

Вийшовши з дому, ви побачили неподалік дуже красивого коня. Розгляньте його. Який він масті. Спробуйте зрозуміти, який у нього характер-може бути, він норовливий або ж навпаки-абсолютно спокійний. Що робить це тварина? Що ви відчуваєте, дивлячись на нього? Що ви будете робити? Пройдете повз, погодуйте, почастуєте чимось, погладите, а, можливо, не побоїтеся сісти верхи і ускакати геть?

Ключ до тесту:

Дорога – символізує тут ваше життя, а також те, як ви ставитеся до світу і як сприймаєте свій життєвий шлях. У кожного свій варіант відповіді - для одного це лише стежка в лісі, а для іншого – широка автострада. Хтось побачив по краях дороги красиві квіти, а хтось колючий чагарник. Для одних дорога виявилася неймовірно важким підйомом в гору, а для інших – легкою прогулянкою в гаю.

Вовк це друг. Звичайно, вовк – хижак і тому, з одного боку, може бути страшно, а з іншого – шкода, тому що тварині явно не вибратися з пастки без чиєї-небудь допомоги. Як вчинити – особиста справа кожного. Але те, як ви себе повели в даній ситуації характеризує ваше ставлення до друзів.

Водойма - символізує любов. Хтось побачив розбурхане море – значить і любов бурхлива, з напруженням пристрастей, а хтось- спокійне прозоре озеро – і любов така ж: тиха, чиста. Можливо, хтось представив швидку гірську річку з підводними каменями – так і в любові вашої: багато «підводних каменів».

Один відразу кинувся з головою у воду - з головою до тями, а інший-лише помацав воду рукою: у стосунках він завжди обережний. Хтось жадібно пив воду, втамовуючи спрагу-в любовних відносинах поводиться аналогічно, а хтось довго і з задоволенням плавав у чистій воді.

Звір в будинку - це ви самі. Те, яким ви його побачили – частина вас самих, прихована від усіх.

Кінь символізує вашу "другу половинку". Те, яким ви побачили це тварина – таким ви бачите в ідеалі ЇЇ/ЙОГО: витончену, спокійну/ сильний, нестримний і т. п. Важливо і те, вільним чи був кінь або було ясно, що він вже комусь належить. Якщо ви осідлали чужого коня і поскакали на ньому геть – у житті ви здатні зруйнувати чужі стосунки, якщо будете впевнені, що це саме ТОЙ/ ТА, кого ви шукали. Якщо ж ви навіть побоялися підійти до коня – у відносинах ви дуже боязка людина.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.