і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Англійська мова - методичні матеріали

Важливість вивчення англійської мови сьогодні не варто недооцінювати. Сучасний світ, який спрямований на розвиток відкритих відносин, міжнародного співробітництва, інтеграції та стирання кордонів спілкування за допомогою мережі Інтернет вимагає знання іноземної мови. Чому саме англійська? Вона є найпоширенішою мовою світу, офіційна мова більше, ніж шести десяти країн світу, визнана мовою міжнародного спілкування та є другою мовою багатьох держав.

Варто також зазначити, що завдяки такому поширенню, англійська мова має багато діалектів, адже не існує конкретної інституції, яка визначає її єдиний літературний варіант. Проте, під час її вивчення найбільший акцент робиться саме на британські норми англійської мови. Ще одним еталоном для вивчення цієї мови є американська англійська.

Під час вивчення англійської мови в аспекті вимови, більшість вчителів спирається на стандарт так званої надбаної вимови (Received Pronunciation), яка характерна для вищого класу освічених людей. Англійська граматика ж, навпаки, набагато простіша за більшість європейських мов.

Сьогодні англійська мова є обов’язковою до вивчення з першого класу більшості шкіл і це не примха, а необхідність. Адже кожна дитина, закінчивши школу, повинна буде обрати свій шлях подальшого розвитку, а англійська мова зараз застосовується усюди. Це і політична діяльність, міжнародні зустрічі, подорожі за кордон, фільми, музика, література, торгівельні відносини, спорт, наукова діяльність тощо. Особливо, якщо майбутній випускник хоче продовжувати освіту у закордонних вищих навчальних закладах. Без знання мови – це неможливо.

Даний розділ спрямовано на полегшення вивчення англійської мови. Тут на допомогу прийдуть ігрові, інтерактивні, он-лайн технології тощо. Всі вони спрямовані не тільки на вивчення основ читання та писання, а на створення умов вільного розуміння та спілкування англійською мовою.

5 192 матеріала
Інтелект-карта - опорний конспект "Traits of character"
Англійська мова
Інші методичні матеріали
20.07.2019
6
0
0
An additional material for the lesson. A mind-map "Travelling"
Англійська мова
Інші методичні матеріали
20.07.2019
4
0
1
Let's warm up! Cards to start the lesson
Англійська мова
Інші методичні матеріали
20.07.2019
28
0
2
A mind-map "Choosing a carreer"
Англійська мова
Інші методичні матеріали
20.07.2019
15
0
3
Картки для читання англійською мовою.
Англійська мова
Інші методичні матеріали
18.07.2019
45
0
10
Збірка з англійської мови "Phonics".
Англійська мова
Ілюстрації
18.07.2019
35
0
5
5 192 матеріала