Активний відпочинок дітей, його зміст та місце в системі фізичного виховання.

Опис документу:
День здоров’я – проводять один раз на місяць. Основна мета дня здоров’я – охопити всі виховні групи різними фізкультурними заходами. Здійснюється протягом усіх періодів дня: зранку – ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури, на прогулянках – змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх – естафетах, ігри – розваги, атракціони, виконання фізичних вправ.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Активний відпочинок дітей, його зміст та місце в системі фізичного виховання.

У фізичному вихованні дітей певне місце займають дні здоров’я, фізкультурні свята, розваги пішохідні переходи. Їх мета – активна участь усієї групи у запропонованому заході, визначення розвитку фізичних якостей та рухової підготовленості дітей у ігрових ситуаціях, виховання стійкого інтересу до активної рухової діяльності.

День здоров’я – проводять один раз на місяць. Основна мета дня здоров’я – охопити всі виховні групи різними фізкультурними заходами. Здійснюється протягом усіх періодів дня: зранку – ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури ( інші навчальні заняття в цей день не проводяться), на прогулянках – змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх – естафетах, ігри – розваги, атракціони, виконання фізичних вправ.

Фізкультурні свята спрямовані на комплексну реалізацію широкого кола оздоровчих та виховних завдань. Фізкультурні свята проводяться 2-3 раз на рік, безпосередню участь в них беруть діти середньої та старшої груп. Тривалість в межах 1 години. Підготовка починається із складання програми «Тема, дата, час, місце проведення» перелік номерів програми: парад учасників, масові гімнастичні виступи, змагання, конкурси, зазначити відповідальних, склад журі, кількість учасників, підбиття підсумків, нагородження учасників. Розробка сценарію – в основному покладаються програмові та методичні вимоги, враховується ідея, девіз, під яким воно проводиться. «Веселі старти», «Спритні, швидкі і сміливі».

Фізкультурні розваги – 2-3- рази на місяць, в ІІ половині дня. У мол і сер групах планують рухливі ігри або ігрові завдання. У старших групах пропонують змагання на краще виконання фіз вправ. Тривалість 30-50 хвилин.

Пішохідні переходи проводяться в першій половині дня. Їх мета – удосконалення рухових навичок та комплексний розвиток рухових якостей у природних умовах, привчання орієнтуватися на місцевості. Довжина шляху в один кінець не повинна перевищувати для дітей 4-5 років – 1,5 км., для старших дошкільників до 2 км. Після кожних 15 хвилин ходьби слід робити короткочасні (4-5хвилин) зупинки для відпочинку дітей. Вихователь заздалегідь готується до проведення пішохідного переходу, розробляє його маршрут та план, підготовлює необхідний інвентар. Діти можуть іти вільно або в парі – при переході дороги.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Як підготувати успішну особистість: евристичні технології в освітньому процесі»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.