Активний відпочинок дітей, його зміст та місце в системі фізичного виховання.

Опис документу:
День здоров’я – проводять один раз на місяць. Основна мета дня здоров’я – охопити всі виховні групи різними фізкультурними заходами. Здійснюється протягом усіх періодів дня: зранку – ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури, на прогулянках – змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх – естафетах, ігри – розваги, атракціони, виконання фізичних вправ.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Активний відпочинок дітей, його зміст та місце в системі фізичного виховання.

У фізичному вихованні дітей певне місце займають дні здоров’я, фізкультурні свята, розваги пішохідні переходи. Їх мета – активна участь усієї групи у запропонованому заході, визначення розвитку фізичних якостей та рухової підготовленості дітей у ігрових ситуаціях, виховання стійкого інтересу до активної рухової діяльності.

День здоров’я – проводять один раз на місяць. Основна мета дня здоров’я – охопити всі виховні групи різними фізкультурними заходами. Здійснюється протягом усіх періодів дня: зранку – ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури ( інші навчальні заняття в цей день не проводяться), на прогулянках – змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх – естафетах, ігри – розваги, атракціони, виконання фізичних вправ.

Фізкультурні свята спрямовані на комплексну реалізацію широкого кола оздоровчих та виховних завдань. Фізкультурні свята проводяться 2-3 раз на рік, безпосередню участь в них беруть діти середньої та старшої груп. Тривалість в межах 1 години. Підготовка починається із складання програми «Тема, дата, час, місце проведення» перелік номерів програми: парад учасників, масові гімнастичні виступи, змагання, конкурси, зазначити відповідальних, склад журі, кількість учасників, підбиття підсумків, нагородження учасників. Розробка сценарію – в основному покладаються програмові та методичні вимоги, враховується ідея, девіз, під яким воно проводиться. «Веселі старти», «Спритні, швидкі і сміливі».

Фізкультурні розваги – 2-3- рази на місяць, в ІІ половині дня. У мол і сер групах планують рухливі ігри або ігрові завдання. У старших групах пропонують змагання на краще виконання фіз вправ. Тривалість 30-50 хвилин.

Пішохідні переходи проводяться в першій половині дня. Їх мета – удосконалення рухових навичок та комплексний розвиток рухових якостей у природних умовах, привчання орієнтуватися на місцевості. Довжина шляху в один кінець не повинна перевищувати для дітей 4-5 років – 1,5 км., для старших дошкільників до 2 км. Після кожних 15 хвилин ходьби слід робити короткочасні (4-5хвилин) зупинки для відпочинку дітей. Вихователь заздалегідь готується до проведення пішохідного переходу, розробляє його маршрут та план, підготовлює необхідний інвентар. Діти можуть іти вільно або в парі – при переході дороги.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.