Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека уроків
  • Професійна освіта
  • (ВШ)Тема 4. Призначення і конструкція, технологія виготовлення і складання штампів для холодної і гарячої об'ємної штамповки.Тема 4.1. Призначення і конструкція молотових штампів. Вимоги до них. Виготовлення молотових штампів.

(ВШ)Тема 4. Призначення і конструкція, технологія виготовлення і складання штампів для холодної і гарячої об'ємної штамповки.Тема 4.1. Призначення і конструкція молотових штампів. Вимоги до них. Виготовлення молотових штампів.

Професійна освіта

Для кого: Дорослі

5 проходжень

2 запитань

11.11.2021

18

0

Завдання №1 Теоретичний блок

Тема 4. Призначення і конструкція, технологія виготовлення і складання штампів для холодної і гарячої об'ємної  штамповки.

Тема 4.1. Призначення і конструкція молотових штампів. Вимоги до них. Виготовлення молотових штампів.

Молотові штампи виготовляють із заготовок-кубиків (табл. 1). Типові принципові схеми обробки, її послідовність і інші дані, необхідні для розробки технологічного процесу. Вельми доцільним є виготовлення струмків штампа шляхом запресовування в кубик елементів струмків-вставок. Циліндричні вставки виготовляються на токарних верстатах, фігурні - фрезеруються. У кубиках попередньо обробляються відповідні гнізда для запресовування вставок. Остаточна обробка виконується після запресовування.

Таблиця 1. Типорозміри штампових кубиків (по ГОСТ 7831-71)

Таблиця 2. Принципові схеми обробки молотових штампів

Характеристика штампів

               Послідовність обробки

Висота, мм

Твердість, НВ

<300

387…444

Повна механічна обробка, закалка і відпуск, слюсарне доопрацювання, полірування

<400

363…387

Повна механічна обробка, закалка і відпуск, кінцева механічна обробка; слюсарне доопрацювання

>400

302…341

Закалка і відпуск, повна механічна обробка, слюсарне доопрацювання

Типова технологічна послідовність слюсарної і механічної обробки молотового штампа

Вставки штампів можна штампувати за допомогою майстер-штампа. Стійкість штампованих вставок в 1,3-1,4 рази вище стійкості фрезерованих. Крім того, внаслідок можливості заміни вставок після їх зносу, подовжується термін служби всього штампа. Процес виготовлення штампованих вставок молотових штампів є найбільш економічним, коли застосовують литі вихідні заготовки. Молотові штампи виготовляють також шляхом вдавлення вставок в штампові кубики. При цьому кубики попередньо строгають по верхній і нижній площинах, потім фрезерують поглиблення під ручай. Кубик рівномірно прогрівають до температури 1100°С, на середині поглиблення встановлюють вставку і ударом плоского бойка кувального молота вдавлюють її в тіло кубика на всю глибину. Після цього проводиться отжиг, механічна, термічна і слюсарна обробка. Вельми перспективним є виготовлення литих штампів. При виготовленні одиночних великогабаритних штампів застосовують лиття в піщані форми з піщаними або металевими стрижнями. Вставки до штампів відливають в охолоджуваний водою кокіль. Більш якісні виливки можна отримати при використанні разових ливарних форм з термореактивної суміші (табл.3).

Виготовлення литих штампів може бути також здійснено методом формування або штампування вставок з рідкого металу. Останній спосіб дає особливо гарні результати. Штампування вставок з рідкої сталі марки 5ХНТ проводиться при наступних режимах: температура випуску металу з печі не нижче 1600°С, температура сталі на початку штампування не нижче 1533°С, час витримки повинен складати 20...30 с, питомий тиск пресування не нижче 380кгс/см2. Для змащення пуансона і матриці використовують суміш наступного складу,%: віск - 30; парафін - 30; вазелін технічний - 26; графіт чорний - 14. Штампування рідкої сталі дозволяє отримати деталі з допусками по 1Т12-1Т14 (СТ СЕВ 145-75) та з параметром шорсткості поверхні 20 ... 10 мкм. Сталь, відлита з кристалізацією під тиском, має дрібнозернисту будову і високі показники міцності.

Завдання №2 Тестування

Рефлексія від 4 учнів

Сподобався

4 0

Зрозумілий

4 0

Потрібні роз'яснення

4 0