Урок "Тиск твердих тіл, рідин і газів"

Фізика

Для кого: 7 Клас

0 проходжень

1 запитання

23.08.2021

89

1

Опис уроку:

    Мета уроку. Повторити та узагальнити знання з теми, активізувати розу-мову діяльність учнів, розвивати логічне мислення, кмітливість, формувати навички групової роботи, вміння застосовувати одержані знання на практиці, формувати інтерес до фізики.

Завдання №1 Теоретичний блок

Методичні поради.  Повторення та узагальнення відбувається під час конкурсів, які оцінюються журі. Вчитель оцінює окремих учнів: по 12 балів отримують учні команди – переможець, по 11 – інші  учасники ІV туру, по 10 – учасники ІІІ туру і т.д.

Правила та умови гри.

1.     В грі беруть участь 6 або 9 груп по 2 учні, решта учнів – глядачі .

2.     Для підрахунку балів, одержаних учасниками гри, обирається журі.

3.     Завдання до гри завчасно пишуть на дошці ( вивішуються плакати або проектуються через кодоскоп ), портрети вчених  з вказаними номерами розві-шують, на демонстраційний стіл виставляють прилади з наклеєними номерами.

4.     Кількість об’єктів в кожному завданні завжди більша кількості поставлених запитань (щоб ускладнити знаходження правильної відповіді).

5.     Після оголошення завдання ведучим (вчителем) дається 5 секунд на обдумування відповіді і за звуковим сигналом  учасники повинні підняти сиг-нальну картку з номером правильної відповіді. Після того як члени журі записали відповіді команд, вчитель, на свій розсуд або за бажанням дітей, надає слово одній команді для пояснення  правильної відповіді.

6.     Гра має 4 тури.

7.     Після кожного туру команди, які набрали найменшу кількість балів, вибувають з гри і стають глядачами; до останнього туру повинні залишитися 2 ко-манди.

8.     В перерві між турами журі підводить підсумки, а вчитель проводить гру з глядачами (вікторину або конкурс загадок).

 

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0