Журнал «Всеосвіта»

Це справжня скарбничка з корисною інформацією, креативними ідеями та освітніми лайфхаками для українських вчителів. Сторінки журналу вміщують історії успіху українських педагогів та учнів, думки й поради провідних освітніх експертів, безліч методичних цікавинок, ігор та дизайнерських розробок, якими вчитель зможе урізноманітнити уроки та прикрасити робоче місце.

Наше друковане видання створене з любов′ю до освітян, адже наша місія – надихати вчителів на нові творчі злети та допомагати їм йти в ногу зі змінами, які диктує сьогодення!

Бути сучасним вчителем – просто! Поспішайте зробити передплату на наступний 2019–2020 навчальний рік та отримати 4 унікальні номери нашого журналу, які зроблять ваше педагогічне життя цікавим та інноваційним!

Передплата на 2019 -2020 н.р.
Мої журнали

Передплата на поточний навчальний рік 2019-2020 завершена.

Відгуки:
ШКІЛЬНІ АКТИВНОСТІ:
Наше друковане видання
це знахідка для всіх освітян!

На його сторінках ви можете знайти різні креативні розробки календарів, плакатів на актуальні теми та інших цікавинок, які стануть у пригоді кожному вчителю! Хочете донести важливу інформацію до дітей, застерегти чи розповісти про те, що їх так цікавить? Тоді журнал «Всеосвіта» вам у цьому допоможе!

Можливості паперу набагато більші, ніж ми можемо собі уявити! А щоб переконатися в цьому, наша команда зробила цілу серію яскравих дизайнерських розробок, які ви можете знайти на сторінках журналу «Всеосвіта». Готові прикрасити класну кімнату кубком «Твоя мета» чи зробити кулю «Тріскіле»? Чи, можливо, вас зацікавлять дивовижні 3D-плакати? Годі думати, нумо творити разом з нами!

«Запитаріум» – мегапозитивна гра, яка допоможе не лише урізноманітнити навчання у класі, а й розвинути загальну ерудицію, навички комунікації та вміння працювати у команді. Відтепер підсумкове опитування навіть із найскладнішої теми можна перетворити на захопливу пригоду! Цю цікавинку ви знайдете у 2-му номері журналу «Всеосвіта»! Мандруйте у світ знань разом з нами!

Подарунок:
Рухлива гра
сучасна та цікава забава, яка базується на невербальному
спілкуванні, асоціаціях та знаннях зі шкільної програми.

Дитина має жестами, мімікою, малюнками чи будь-якими іншими діями без слів описати те, що зображено на її картці. Ця гра згуртовує колектив, вчить працювати в команді. Вона спрямована на розвиток невербального спілкування, асоціативного мислення, артистизму, загальної ерудиції. Позитив та веселощі в класі вам просто гарантовані!

Якщо ви хочете розвинути у дітей уважність та навчити їх швидко та виважено реагувати на будь-які зміни, тоді гра «Даббл» – спеціально для вас! Вона допоможе сформувати соціальну компетентність, вміння працювати у команді та мотивуватиме до створення і пошуку нових оригінальних ідей, успішного вирішення поставлених завдань нестандартним способом!

У 3-му номері нашого журналу ви знайдете «Хімічне бінго». Ця гра зробить ваш урок з хімії просто феноменальним! Долучайтесь до святкування 150-річчя створення періодичної таблиці Дмитра Менделєєва разом з нами та зробіть своє заняття для юних хіміків незабутнім!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00