Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

«Освітній практикум: безбар'єрне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами»

Онлайн-трансляція Взяти участь 10 квітня
2021 року о 10:00

Реєстрація на конференцію

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин
0
Секунд

До уваги працівників закладів освіти!

10 квітня 2021 року о 10 годині відбудеться Всеукраїнська онлайн-конференція для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти. Тема онлайн-конференції «Освітній практикум: безбар'єрне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами».

Запрошення через месенджери:

10 експертів-спікерів

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Головна тема конференції

Україною ратифіковано основні міжнародні документи у сфері забезпечення прав дітей та прав людей з інвалідністю, згідно зі світовими стандартами освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Стаття 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, визначає обов’язок держави щодо реалізації інклюзивної моделі освіти. Інклюзивна модель освіти передбачає отримання освіти учнями або студентами з інвалідністю та учнями або студентами з особливими освітніми потребами, в умовах коли вони навчаються в загальному освітньому середовищі за місцем свого проживання. Це є альтернативою інтернатній системі, за якою вони утримуються та навчаються окремо від інших дітей, або домашньому та індивідуальному навчанню.

Переваги інклюзивного навчання:

Усуваються бар’єри в системі освіти та системі підтримки дітей з особливими потребами.

Батьки залучені до процесу навчання.

Діти з особливими освітніми потребами отримують можливість для нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство, вступ до професійних та вищих навчальних закладів.

У дітей з особливими освітніми потребами формуються соціальні компетенції для налагодження дружніх стосунків з ровесниками у школі та поза її межами; моделюються належні способи взаємодії з колективом.

Створюється атмосфера спокійного прийняття відмінностей інших людей. Реалізація права дітей з особливими освітніми потребами рівного доступу до якісної освіти вимагає забезпечення безбар'єрного доступу до закладів освіти та організації безпечного інклюзивного освітнього середовища.

(Інформаційний посібник «Новий освітній простір. Безбар'єрність)

Мета конференції

обговорити актуальні питання розвитку інклюзивної освіти; презентувати досвід роботи закладів освіти з інклюзивною формою навчання, громадських організацій та інклюзивно-ресурсних центрів, психолого-педагогічний супровід і специфіку соціалізації особливих дітей, вивчити теорію й практику впровадження технологій навчання дітей з особливими освітніми потребами, питання організації корекційної роботи й формування життєвих компетентностей.

Для кого ця конференція

запрошуємо до участі у Всеукраїнській онлайн-конференції менеджерів освіти будь-якого рівня (заступників директорів, директорів шкіл, методистів), учителів-предметників, вихователів, соціальних педагогів, асистентів учителя, корекційних педагогів, психологів, батьків та усіх, кому не байдужий розвиток інклюзивної освіти в Україні.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин
0
Секунд
Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Конференція буде доступна у запису з доданими субтитрами.

Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у конференції була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Сертифікат учасника 10 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

199 грн

Активувати пакет
Онлайн-трансляція розпочнеться 10.04.2021 о 10:00
Зареєструйтесь, щоб отримати доступ.

Запрошення через месенджери: